1 / 4
Foto e Përshtatës TP-LINK TL-WPA7617, 2 copë
Foto e Përshtatës TP-LINK TL-WPA7617, 2 copë
Foto e Përshtatës TP-LINK TL-WPA7617, 2 copë
Foto e Përshtatës TP-LINK TL-WPA7617, 2 copë

Përshtatës TP-LINK TL-WPA7617, 2 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
129.50 €
117.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 108.80 €
Ju kurseni 12.00 €
-10%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 €/muaj

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshtatësit TL-WPA7617 KIT nga linja e produkteve Powerline transformojnë instalimet elektrike ekzistuese të shtëpisë tuaj në një rrjet ultra të shpejtë. Përputhen me HomePlug AV dhe mbështesin shpejtësi deri në 1,000 Mbit / s në një distancë deri në 300 metra.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45, Wi-Fi
Standard:
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.3, 802.3ab, 802.3u, HomePlug AV, HomePlug AV2, IEEE 1901
Set për fillestarë:
Prizë hyrëse:
Numri i pjesëve:
2
Kodi:
TL-WPA7617KIT
Gjerësia mm:
69.5
Lartësia mm:
124,1
Trashësia mm:
35
Besueshmëria:
100 %
Shpejtësia e transmetimit të Powerline MBs:
1000
Distanca m:
300
Shpejtësia e transferimit të WiFi MBs:
1200
Lansuar:
5. 1. 2021
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
EAN:
6935364010935
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës TP-LINK TL-WPA7617, 2 copë
117.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo