Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Për qendra kontrolli

Për qendra kontrolli

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Hard disk WD Purple Pro (PURP), 3,5'' - 12TB

E SHITUR

437.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Hard disk WD Purple Pro (PURP), 3,5'' - 14TB

E SHITUR

-5%
475.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.62€ në muaj  

498.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Hard disk WD Purple Pro (PURP), 3,5'', 18TB

E SHITUR

574.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.88€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE