Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Për chipset

Për chipset

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Ftohëse PRIMECOOLER PC-NBHP1 për çip të pllakëzës amë

E SHITUR

22.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Ftohës procesori Zalman CNPS11X PERFORMA+, 120 x 120mm

E SHITUR

-25%
29.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46€ në muaj  

39.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Ftohës Arctic Cooling Arctic RC, për memorie

E SHITUR

13.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Ftohëse për çip të pllakës amë PRIMECOOLER PC-NB1

E SHITUR

8.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE