Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karta për TV

Karta për TV

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
58.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
USB TV Tuner AVerMedia DVB-T2 TD310, i bardhë

E SHITUR

66.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE