Foto e Kartelë grafike Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6X
Foto e Kartelë grafike Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6X

Kartelë grafike Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6X

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
549.50 €
399.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 369.91 €
Ju kurseni 150.00 €
-28%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.29 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Kosovë, të tjera
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. ​Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Përforcohuni me serinë ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 30 bazuar në arkitekturën NVIDIA Ampere. I ndërtuar me bërthama RT dhe bërthama tensor të përmirësuar, multiprocesorë të rinj transmetimi dhe memorie GDDR6X me shpejtësi të lartë, ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X Twin Edge krijon lojëra të përforcuara me besnikëri të lartë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konsumi i energjisë [W]:
225
Fuqia hyrëse:
2 x 8-Pin
Ftohja:
IceStorm 2.0
Versioni i DirectX:
1‎2 Ultimate
EAN:
4895173626494
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kartelë grafike Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6X
399.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo