Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Multimedia

Multimedia

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
111.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Kartë ASUS GeForce GT1030-SL-2GD4-BRK, 2GB GDDR4

E SHITUR

122.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE