Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Profesionale

Profesionale

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
1,111.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 92.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Kartë grafike Palit, RTX 3070Ti GamingPro 8G B GDDR6X 256bit 3DP/HDMI LHR

E SHITUR

1,019.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 84.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE