Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Me kartë WiFi

Me kartë WiFi

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
141.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
119.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
606.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.54€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
278.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.21€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
319.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
362.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.21€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
389.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
88.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
366.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.54€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Pllakë amë ASRock X299 Killer SLI/ac - Intel X299

E SHITUR

-5%
262.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.88€ në muaj  

276.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Pllakë amë MSI X299 TOMAHAWK AC - Intel X299

E SHITUR

-1%
302.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.21€ në muaj  

305.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Pllakë amë ASRock Z370 TAICHI - Intel Z370

E SHITUR

249.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Pllakë amë ASUS ROG STRIX Z370-E GAMING - Intel Z370

E SHITUR

257.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Pllakë amë ASRock Fatal1ty Z370 Professional Gaming i7 - Intel Z370

E SHITUR

277.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Pllakëz amë ASUS MAXIMUS EXTREME VIII

E SHITUR

-6%
489.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.79€ në muaj  

519.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Pllakë Amë ASUS ROG Intel X99 (gaming)

E SHITUR

-9%
604.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.38€ në muaj  

662.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Pllakë amë MSI X299 GAMING PRO CARBON AC - Intel X299, 128GB DDR4 DIMM

E SHITUR

-7%
349.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12€ në muaj  

377.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Pllakë amë GIGABYTE X299 AORUS Gaming 7 - Intel X299, 128GB DDR4 DIMM

E SHITUR

-3%
472.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.38€ në muaj  

486.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Pllakë amë GIGABYTE X299 AORUS Gaming 9 - Intel X299, 128GB DDR4 DIMM

E SHITUR

559.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Pllakë amë ASRock Z270 TAICHI - Intel Z270, 64GB DDR4 DIMM

E SHITUR

-3%
195.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.29€ në muaj  

202.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Pllakë amë Gigabyte AORUS Z270X-Gaming 8

E SHITUR

324.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.04€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Pllakë amë GAMING ASUS ROGMAXIMUS VIII HERO ALPHA

E SHITUR

267.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Pllakë amë ASUS ROG MAXIMUS Z690 EXTREME GLACIAL - Intel Z690

E SHITUR

2,084.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 173.71€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Pllakë amë Asus ROG STRIX Z690-I GAMING WIFI

E SHITUR

469.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE