Burim energjie Be quiet! SFX L Power 600W

Kodi i produktit:
252270
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
BN239

Si të porosisim në Gjirafa50?

133.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
BN239
Lansuar:
15. 1. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
SFX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Niveli i zhurmës [dB]:
28,7
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-105W), +12V (50A-600W)
Prodhuesi:
Be quiet!
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE