Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Eurocase ATX-650W-14, 650W

Kodi i produktit:
256435
EAN:
8592522045260
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
ATX-650WA-14

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një burim energjie ATX me një prodhim prej 650W. Ai është i pajisur me një ftohës 140mm dhe PFC aktive. Shpejtësia e ftohësit kontrollohet nga rregullimi i temperaturës. Efikasiteti tipik i energjisë është më i madh se 80%. Burimi është me qark elektronik, duke mbrojtur burimin nga mbingarkesa / qarku i shkurtër. Ai është i pajisur me lidhësit: 1x 20 + 4-pin ATX (në pllakën amë), 1x 4 + 4-pin (në procesor), 2x 6 + 2-pin (PCI-E) 3x SATA , 3x molex, 1x FDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592522045260
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
ATX-650WA-14
Lansuar më:
9. 3. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (3x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
PFC:
Aktiv
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Eurocase
Ueb-i i prodhuesit:
Eurocase.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE