Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Zalman ZM600-LX II - 600W

Kodi i produktit:
275112
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8809213769375
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zalman është një prodhues i njohur në botë i komponentëve dhe aksesorëve të kompjuterave. Produktet e tyre janë gjithmonë të një cilësie të lartë dhe kanë një dizajn të saktë. Tani ai ju sjell furnizimin e tij me energji elektrike të quajtur ZM600-LX II. Fuqia maksimale e furnizimit me energji është 600 W dhe është e pajisur me një qark aktiv PFC, i cili rrit efikasitetin e furnizimit me energji elektrike. Ftohja sigurohet nga një ventilator i heshtur 120 mm. Është i mbrojtur nga mbitensioni, nën tensioni dhe qarku i shkurtër. Siguron lidhës: 1x 20 + 4-pin për pllakën amë, 1x 4 + 4-pin për procesor, 2x 6 + 2-pin për PCIe, 6x SATA dhe 3x molex për HDD / SSD dhe module të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8809213769375
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
ZM600-LXII
Lansuar:
11. 11. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Zalman

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE