Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Cougar VTE, 500W

Kodi i produktit:
251428
Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është dizajnuar për biznes dhe përdorim në shtëpi ku keni nevojë për një furnizim të fuqishëm ATX me energji elektrike. Ai i siguron kompjuterit një fuqi maksimale të vazhdueshme prej 500 vat. Furnizimi me energji elektrike është i pajisur me një ventilator të qetë me PFC aktive. Ka certifikim 80Plus Bronze. Ai ofron mbrojtje kundër mbitensionit, nën tensionit dhe qarkut të shkurtër. Për lidhjen e hard disqeve, disqeve etj., do të gjeni 5x lidhës SATA dhe 2x lidhës molex. Për të fuqizuar pllakën amë, ai është i pajisur me një lidhës ATX 20 + 4-pin dhe ekziston gjithashtu një lidhës shtesë 4 + 4-pin për procesorin dhe 2x 6 + 2 pin për ndërfaqen PCI-E.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Lansuar më:
19. 10. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (16/18A-135W), +12V (37A-450W)
Prizë për rrymë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE