Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie APC Back-UPS 650VA

Kodi i produktit:
278368
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Furnizues me energji (bateri rezervë) mbrojtëse me cilësi të lartë i krijuar kryesisht për pajisjet elektronike dhe kompjuterët. Produktet APC janë krijuar për të rritur jetën e efikasitetit të baterisë duke zgjatur gamën e lejuar të tensionit të hyrjes ose më të rreptë që rregullon tensionin e daljes. Furnizimi me energji rezervë ka një fuqi dalëse prej 400W / 650 VA me një voltazh nominal të hyrjes / daljes prej 230 V. Rryma maksimale e hyrjes mund të jetë 6 amper. Gjatësia e kabllos lidhëse është 1.83 metra. Ndërfaqja: 8 x priza (6 bateri rezervë me mbrotje nga shkarkesa elektrike, 2 x me mbrojtje nga shkarkesa elektrike), 1 x USB për karikim të shpejtë të celularëve dhe tabletit, mbrojtje e linjës telefonike analoge për telefon, faks, modem dhe DSL (RJ- 45) , kabllo 10/100 Base-T Ethernet (lidhës RJ-45).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE