Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim i energjisë Evolveo - 450W

Kodi i produktit:
175743
ATX:
1
Lloji:
ATX
SATA:
2
Prodhuesi:
Evolveo
PFC:
Pasiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo 450W është burim i energjisë i dizajnuar për shtëpi dhe zyre i cili ka një cilësi të lartë të furnizimit me energji deri 450W. Përshtatet me specifikat ATX 2.2 dhe përmban funksionin pasiv PFC. Përkrahë standardet RoHS. Ky burim ka një fuzë me diametër prej 120mm. Përmban një palë konektorësh Molex, një konektor për disketa dhe një palë konektorësh Serial ATA. Për ta lidhur me pllakën amë shërbejnë konektori ATX 20+4pin, konektori për CPU 4-pin dhe konektori për kartela grafike PCI-E.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
1
EAN:
8594161333814
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
EP450PP12B
Lansuar:
28 Korrik 2015
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (1x), SATA (4x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
1
PFC:
Pasiv
Prodhuesi:
Evolveo
SATA:
2
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim i energjisë Evolveo - 450W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE