Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës AIREN RedWings120, 120mm, LED i kuq

Kodi i produktit:
95669
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN - FRW120LEDRED
Lansuar:
26 Gusht 2011
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 
Ju kurseni : 1.00   (8%)
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Airen RedWings120 me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Airen ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 1200 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës deri 14.9 dBA, dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 51.8 CFM, dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kuqe dhe dritë LED të kuqe e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të konektuesit me 3-gjilpëra me kabllo 300 mm të gjatë. Dimensionet e ftohësit janë 120 x 120 x 25 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN - FRW120LEDRED
Lansuar:
26 Gusht 2011
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
14,9
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Airen
Shpejtësia e ajrit (CFM):
52
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Bashkangjitja Ftohës AIREN RedWings120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE