Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës AKASA AK-CC7108EP01, i zi

Kodi i produktit:
180281
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Socket (slot):
Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
3 000
Shpejtësia e ajrit (CFM):
56,81

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Akasa AK-CC7108EP01 me dimension 92 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Akasa ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 600 deri 3000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 30.54 dBA, dhe qarkullim të ajrit 56.81 CFM, dizajni i veqantë me 7 krahë e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 30.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësave 4-gjilpërësh Molex. Dimensionet e flladitësit janë 95 x 95 x 58.5 mm. Ftohësi përkrahë platformat e kompjuterëve LGA775, LGA1155, LGA1151, LGA1156 and LGA1150.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4710614531253
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CC7108EP01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
3 Nëntor 2015
Lartësia e ftohësit [mm]:
58,5
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
30,54
Përmasat [mm]:
95 x 95 x 58,5
Pesha (g):
292,3
Prodhuesi:
Akasa
Shpejtësia e ajrit (CFM):
56,81
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
3 000
Socket (slot):
Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Ftohës AKASA AK-CC7108EP01 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE