Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Be quiet! Silent Wings 3, 140 mm

Kodi i produktit:
203349
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BL065
Lansuar:
30 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Be quiet! Silent Wings 3 me 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 1000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 15.4 dBA. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të zezë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 300.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BL065
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
15,5
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Pesha (g):
167
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
59,5
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës Be quiet! Silent Wings 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE