Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Be quiet! Silent Wings 3 PWM, 120mm

Kodi i produktit:
203345
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BL066
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Be quiet! Silent Wings 3 PWM me 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 1450 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 16.4 dBA. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të zezë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 300.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra. Sistemi PWM i integruar në ftohës mundëson kontroll automatik mbi shpejtësinë e ftohësit, kjo duke u varë nga kërkesa e pajisjes kompjuterike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BL066
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
16,4
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
137
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
50,5
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 450
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës Be quiet! Silent Wings 3 PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE