Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-B9 PWM-1600 redux, 92 mm

Kodi i produktit:
155426
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-B9 redux-1600 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 
Ju kurseni : 2.00   (12%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit NoctuaNF-B9 PWM-1600 redux me 92 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 1600 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 17.6 dBA. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të hirtë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-B9 redux-1600 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
2 Korrik 2014
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
17,6
Përmasat [mm]:
92 x 92 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 600
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-B9 PWM-1600 redux edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE