Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për CPU Be quiet! Shadow Rock LP, 120 mm

Kodi i produktit:
206707
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
25,5
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
130
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 
Ju kurseni : 9.00   (16%)
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Be Quiet PureShadow Rock është ftohës i cili shërben për ftohjen e CPU me dalës 130 W për pajisjet Intel 775 / 115x / 1366 / LGA2011 and AMD AM2 (+) / AM3 (+) / AM4 / FM1 / FM2 (+). Ftohësi përbëhet nga gypat ftohës 4 x 8 PWM të dhe ka ventilatorë me diametër 120 x 120 mm i cili rrotullohet me shpejtësi deri 1500 rrotullime për minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 48.96 CFM dhe krijon zhurma deri 25.5 dBA. Pajisja lidhet me kompjuter me lidhës 4 - gjilpërësh i cili siguron jetëgjatësi deri 300.000 orë, peshon 390 gram dhe ka dimensione të përgjithshme 134 x 122 x 75.4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BK002
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lartësia e ftohësit [mm]:
75,4
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
25,5
Përmasat:
134 x 122 x 50,4
Përmasat [mm]:
134 x 122 x 75,4
Pesha (g):
390
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
48,96
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
130
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës për CPU Be quiet! Shadow Rock LP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE