Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ventilator Arctic Fan F14 TC

Kodi i produktit:
213649
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670087620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00081A
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ventilator i qetë 140mm që ofron qarkullim të mjaftueshëm të ajrit me anë të nëntë tehëve rrotullues. Rrotullimi shumë efikas dhe i qetë i ventilatorit ndodhë në sajë të metodës së lubrifikimit të veçantë dhe kushinetave dinamike që mundësojnë zgjatjen e jetës së ventilatorit. Në këtë rast,ventilatori mund të instalohet në dy mënyra - ose të thith ajrin brenda, ose të nxjerrë atë jashtë. Sensori i temperaturës që përdor këtë lloj të ventilatorit mund të pozicionohet deri në 40 cm larg tij. Ventilatori pastaj fillon automatikisht kur temperatura arrin limitin dhe përpiqet ta ulë atë në mes 35-40 ° C. Niveli i zhurmës është 0.3 sons në 1350 rpm., ndërsa rrjedhja e ajrit arrin deri në 74 CFM. Përmasat: 140 x 140 x 27 mm. Pesha: 181 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670087620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00081A
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
74
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 350
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ventilator Arctic Fan F14 TC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE