Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ventilator Noctua NF-A12x15-PWM, 120x120x15mm

Kodi i produktit:
218375
Drita e pasme:
Jo
EAN:
9010018100082
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A12x15-PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Noctua NF-A12X15 është një ventilator i cilësisë së lartë premium me dimensione 120 x 15 mm. Dizajni i tij i hollë 15 mm e bën këtë ventilator ideal për aplikim në hapësira të kufizuara, siç janë ftohësit me profil të ulët ose HTPC. Qarkullimi i ajrit përmes këtij ventilatori është 94.2 / 70.8 metra kub për orë dhe niveli i zhurmës është 23.9 / 16.8 dBA. Versioni PWM siguron kontroll të plotë automatik të shpejtësisë me një lidhës 4-pin dhe vjen me një përshtatës për të reduktuar shpejtësinë maksimale gjatë kontrollit PWM nga 18220 në 1400 RPM. Drejtimi i saj i shkëlqyeshëm, Referenca SSO2 dhe cilësia premium e Noctua e bëjnë atë një zgjedhje elitare edhe për kërkesat më të vështira.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
9010018100082
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A12x15-PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
23,9
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 15
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 850
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ventilator Noctua NF-A12x15-PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE