Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Focus G, e zezë

Kodi i produktit:
215040
EAN:
7350041084907
Pa energji:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brenda kabinetit, ekzistojnë dy pozicione ku mund të instaloni hard disqe 3.5 "ose 2.5". Gjatësia maksimale e kartës VGA është 380 mm. Lartësia maksimale e ftohësit të CPU është 165 mm. Dimensionet e kabinetit janë 205 x 431 x 450 mm dhe në anën e përparme do të gjeni një lidhje USB 2.0 dhe një lidhje të shpejtë USB 3.0 ku mund të lidhni lehtësisht një sërë periferikësh si minj, tastierë, disqet e jashtme dhe më shumë. Është i përshtatshëm për formatet e pllakës amë me platforma Intel dhe AMD. Kabineti ka gjashtë pozicione ventilatorësh (2 para, 1 fund, 1 mbrapa, 2 lart). Paketa përfshin dy ventilatorë 120 mm LED. Kabineti peshon 4.5 Kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041084907
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
2x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (1-3x), brendshëm 3,5" (2x)
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, ballore me rrjetë për ajrosje, filter për ajrosje, panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240mm, slot i përparëm 120/140/240/280mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 2x120mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Focus G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE