Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë CoolerMaster Elite 342, i zi

Kodi i produktit:
155878
EAN:
4719512047446
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
5
Vendet për ftohës:
Anësor 1x90mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80/90mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë ka një model elegant dhe kualitet lartë, e prodhuar nga kompania japoneze. Kasa i përket serive Closet CoolerMaster. të cilat janë dizajnuara për modelin Elite 342, me dy hapësira të mëdha për vendosjen e drive optike, një mënyrë e thjeshtë për të vendosur pjesë dhe për të dizajnuar bukur sistemin e ftohjes. Ky model është bërë duke përdorë pjesë çelike dhe alumin. Kabineti do të ofrojë hapësirë të përgjithshme prej 3.5". Dimensionet janë 180 x 352 x 440 mm dhe peshon 4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512047446
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX
Ftohës të vendosur:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15,3
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
36,3
Kodi i prodhuesit:
RC-342-KKN6-U3
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
9 Korrik 2014
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Microtower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
5
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5" (1x), jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 3,5" (5x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente, ballore ajrosëse, anësore me mundësi kyçjeje
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
180 x 352 x 440
Prodhuesi:
CoolerMaster
Slote për ftohës:
Anësor 1x90mm, montuar 1x120mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80/90mm
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Anësor 1x90mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80/90mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë CoolerMaster Elite 342 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE