Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Core 1100, e zezë

Kodi i produktit:
155324
EAN:
7350041081913
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e epërme, mbështet ATX standarde
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (0-3x), brendshëm 3,5" (2x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fractak Design ka hedhur në treg kasat e serive 1100 që fillimisht ka qenë e krijuar për server të shtëpive të vogla apo HTPC, por që përshtatet aty, si dhe në sistemin e lojërave të bazuar në micro ATX pllakën amë apo MinITX. Kasat ofrojnë HDD inovativ që mund të mbaj 2 pajisje me diagonale 3.5" apo 3 x 2.5". Shpëndarja inteligjente e pjesëve dhe kualiteti i ftohësve e bëjnë të duket dizajni i sistemit të ftohjes edhe më bukur. Ka porte USB si dhe dy porte për audio jack si dhe kufje. Brenda ka hapësirë të mjaftueshme për pllakën amë. Dimensionet janë 175 x 358 x 410 mm dhe peshon përafërsisht 3.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041081913
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
14,8
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
35
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-CORE-1100-BL
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
2 Korrik 2014
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
MicroATX
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (0-3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente, filter për pluhur
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e epërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
175 x 358 x 410
Pesha [kg]:
3.8
Prodhuesi:
Fractal Design
Slote për ftohës:
Anësor 1x120mm, montuar 1x120mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x92mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x92mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Core 1100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE