Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Node 804, e zezë

Kodi i produktit:
153385
EAN:
7350041082019
Përmasat e kutisë:
344 x 307 x 389
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (8x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pa energji:

Si të porosisim në Gjirafa50?

132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fractak Design ka hedhur në treg kasat e serive Node 804 që fillimisht ka qenë e krijuar për server të shtëpive të vogla apo HTPC, por që përshtatet dhe në sistemin e lojërave të bazuar në micro ATX pllakën amë apo MinITX. Kasa ofron HDD inovativ që mund të mbaj pajisje me diagonale 3.5" apo dy 2.5". Shpëndarja inteligjente e pjesëve dhe kualiteti i ftohësve e bëjnë më të integruar sistemin e ftohjes. Ka porte USB si dhe dy porte për audio jack si dhe kufje. Brenda ka hapësirë të mjaftueshme për pllakën amë. Dimensionet janë 344 x 307 x 389 mm dhe peshon përafërsisht 6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041082019
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
3x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
32
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-NODE-804-BL-W
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
3 Qershor 2014
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
MicroATX
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
10
Numri i hapësirave për karta:
5
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
8
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (8x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pa energji:
Pajisje speciale:
Filter për pluhur, anësore transparente, kontrollor për ftohës
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
344 x 307 x 389
Pesha [kg]:
6
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 240mm
Slote për ftohës:
Sipërm 4x120/140mm, montuar 3x120mm, përparëm 4x120mm, pasëm 1x120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 4x120/140mm, përparëm 4x120mm, pasëm 1x120/140mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Node 804 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE