Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë për shtëpizë Fractal Design Core 500

Kodi i produktit:
179541
EAN:
7350041082644
Përmasat e kutisë:
250 x 203 x 367
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (3x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Qëllimi kryesor i kasave për shtëpizë është mbrojtja mekanike e komponentëve që gjenden brenda saj, prandaj, duke marrë parasysh këtë, është e rëndësishme të zgjedhni një kasë kualitative, e cila i takon kriteret tuaja sa i përket madhësisë, mundësisë së qasjes në butona dhe porte. Kasa në fjalë është ndër më të qëndrueshmet dhe më të mahnitshmet, ndërsa ka një dizajn atraktiv që e kap syrin secilit. Kasa ka të integruar dy porte USB 3.0, është e përshtatshme për instalimin e pllakave amë të formatit mini-ITX, ndërsa është e mundshme ta vendosni edhe një ftohës CPU me gjatësi maksimale prej 170 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041082644
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31
Hapësirë për ftohës me ujë:
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-CORE-500-BK
Lansuar:
14 Tetor 2015
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Cube, Desktop, Mini-ITX
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
3
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (3x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente, filter për pluhur
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
250 x 203 x 367
Pesha [kg]:
4,4
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240/280mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 1x120mm, pasëm 1x120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, pasëm 1x120/140mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë për shtëpizë Fractal Design Core 500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE