Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë SilverStone SUGO SG13B-Q, e zezë

Kodi i produktit:
180151
EAN:
4710007221990
Numri i lidhësve USB:
2
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com
Slote për ftohës:
Përparëm 1x120/140mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa Silverstone SUGO SG13B-Q është e përshtatshme për zyre dhe shtëpi. Përbëhet nga materiali i çelikut dhe plastikës, që e bën kasën mjaft të qëndrueshme. Përbrenda kasës gjendet një hapsirë për instalimin e hard drive me dimensione 3.5", apo dy të tilla me dimensione 2.5". Përmban dy porte për USB të versionit 2.0 dhe 3.0, si dhe jack për audio. Gjithashtu përmban edhe ftohës me dimensione 140 mm, që e mbron kasën nga nxehja. Dimensionet e produktit janë 222 x 181 x 285 mm, me peshë prej 2.43 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710007221990
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-DTX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
6,1
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
26,6
Kodi i prodhuesit:
SST-SG13B-Q
Lansuar:
3 Nëntor 2015
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Microtower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
1
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (1-3x), brendshëm 3,5" (1x)
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e epërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
222 x 181 x 285
Pesha [kg]:
2,47
Prodhuesi:
SilverStone
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/140mm
Slote për ftohës:
Përparëm 1x120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë SilverStone SUGO SG13B-Q edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE