Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i CD-ve ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i bardhë

Kodi i produktit:
211780
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Trashësia [mm]:
142
Teknologjia:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 3.00   (9%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i jashtëm ASUS i DVD/ CD-ve është shumë i hollë dhe transferon të dhëna në DVD ± R (DL) / RW, DVD-RAM, CD-R, dhe RW. Ky lexues ka shpejtësi të transferimit 5, 6, 8, 16, 24 48x dhe shpejtësi të leximit 4, 5, 8, 10, 24x, varësisht prej llojit të të dhënave dhe disqeve. Për t'u lidhur me kompjuter apo laptop i nevojitet konektor USB 2.0, kurse gjatë operimit përdorë teknologjitë E-Green dhe softuerin CyberLink Power2Go 8.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
157
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
90-DQ0436-UA161KZ
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lartësia [mm]:
21
Lloji:
DVD burner
Pesha [g]:
313
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
142
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:

Bashkangjitja Lexues i CD-ve ASUS SDRW-08D2S-U Lite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE