Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i brendshëm SSD Crucial MX500 - 250GB

Kodi i produktit:
228520
EAN:
649528785046
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kapaciteti [GB]:
250

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i brendshëm Crucial MX500 është garanci për cilësinë, shpejtësinë e sigurisë dhe shkrimit dhe leximin e të dhënave. Përdor vetëm energji minimale, por siguron performancë perfekte. Hard disku siguron shpejtësi të larta të leximit / shkrimit të të dhënave (560/510 MB / s). Si rezultat, Crucial MX500 përdor fuqinë minimale dhe siguron raportin perfekt të çmimit / performancës. Rezultati është një kompjuter më i shpejtë, më i freskët dhe më i qetë. Ka kapacitet 250GB, me tip të kujtesës SSD, SATA III.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
649528785046
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kapaciteti [GB]:
250
Kodi:
CT250MX500SSD1
Lansuar:
10. 1. 2018
Lartësia [mm]:
7+
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Prodhuesi:
Crucial
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
560
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
510
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com

Bashkangjitja Disk i brendshëm SSD Crucial MX500 - 250GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE