Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës EVOLVEO, 140 mm, LED i kuq

Kodi i produktit:
181019
EAN:
8594161337171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CZE FAN 14 RED
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 
Ju kurseni : 1.00   (11%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit EVOLVEO me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 800 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 15.96 dB, dhe qarkullim të ajrit 24.12 CFM, dizajni i veqantë dritë LED të kuqe e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 140 x 140 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161337171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CZE FAN 14 RED
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
15,96
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ajrit (CFM):
24,12
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
800

Bashkangjitja Ftohës EVOLVEO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE