Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Filtër për pluhur ASAKA GRM120-ALO1-BK, 12 cm

Kodi i produktit:
207970
EAN:
4710614532212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GRM120-ALO1-BK
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky filtër për pluhur do të jetë një produkt i domosdoshëm për punët rutinore në shtëpi ose në zyrë. Gjatësia e tij është 12 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614532212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GRM120-ALO1-BK
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE