Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse Akasa PWM 4-pin

Kodi i produktit:
95495
Dizajnuar për:
Ftohës, Pllakë amë
EAN:
4710614531918
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBFA04-15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Akasa sjell në treg një kabllo praktike e cila përdoret për lidhjen me pllakën amë e cila nuk ka të integruar lidhësin PWM 4-pin. Kjo kabllo është i projektuar për lidhjen e dy PWM me një lidhës 4-pin në pllakën amë. Kabllo ka portet e tipit PWM 4-pin femër për 2 x 4-pin PWM mashkull.

Vlerësimet

Po kryn pune mire :)
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Ftohës, Pllakë amë
EAN:
4710614531918
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBFA04-15
Lansuar:
23 Gusht 2011
Lidhësit:
Ftohës 4 pin
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Ftohës 4 pin
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Ftohës 4 pin
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Akasa PWM 4-pin edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE