Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse PremiumCord, 3pin (M) - 3pin (F), për ventilatorë, 30cm

Kodi i produktit:
253880
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Ftohës, PC, pllakë amë
EAN:
4040849936319
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo zgjatëse për ventilatorë përfshin lidhësit 3pin mashkullor - 3pin femëror, dhe vjen me një gjatësi prej 30 centimetra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Ftohës, PC, pllakë amë
EAN:
4040849936319
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.3
Kodi:
Kn-18
Lansuar më:
9. 2. 2019
Lidhësit:
Fan 3pin
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
3pin për ventilator (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Tek lidhësi:
3pin (femër)
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE