Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Akasa Vegas X7, 120mm, RGB LED

Kodi i produktit:
214704
EAN:
4710614537989
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-FN093
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohja kompjuterike bazohet në qarkullimin e ajrit brenda kabinetit të kompjuterit, ku ajri i ftohtë hyn në kabinet dhe nxerret nga kabineti. Instalimi i ventilatorëve në këtë mënyrë lehtëson ftohje shumë më të mirë të procesorit, kartës grafike dhe komponentëve të tjerë brenda kasës. AKASA Vegas X7 është një ventilator shtesë i qetë me RGB LED, i cili është i pajisur me kushineta cilësore FDB. Ndriçimi i ventilatorit është një dizajn i veçantë për kompjuterin tuaj. Ventilatori ka përmasa 120 x 120 mm, shpejtësi 1200 rpm dhe zhurma e tij është 23.2 dB (A). Lidhësi është standard 3pin, si dhe ka një për ndriçim RGB 4pin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614537989
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-FN093
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
23,2
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Akasa
Shpejtësia e ajrit (CFM):
41,9
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Flutur ftohëse Akasa Vegas X7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE