Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës SilentiumPC Stella HP RGB, 120mm, HBS, RGB

Kodi i produktit:
263936
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2300
Shpejtësia e ajrit CFM:
66.3
Prodhuesi:
SilentiumPC

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ftohës cilësor ka presion statik të lartë. Është i përsosur për përdorim në kasa kompjuterike dhe radiator. Ka ndriçim 9GB RGB LED. Përmasat e tij janë 120 x 25 mm. Ka kontroll shpejtësie PWM. Ofron shpejtësi 800 - 2300 RPM dhe qarkullim ajri 66.3 CFM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5903018660684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SPC234
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
27. 6. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
4pin (PWM) + 4pin (RGB)
Lloji:
Plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Pesha g:
139mm
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit CFM:
66.3
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2300
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, BioStar Vivid LED, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync

Bashkangjitja Ftohës SilentiumPC Stella HP RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE