Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic F9 PRO PWM, 92 mm

Kodi i produktit:
63054
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670023710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AFACO-09PP0-GBA01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Arctic F9 PRO PWM me 92 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Arctic ka fuqi rrotulluese të ventilatorit nga 700 deri 2000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 0.4 Sone. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me ngjyrë të bardhë e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës PWM me 4-gjilpëra. Ftohësi ka të integruar sistmin shpërndarës PWM i cili mundëson funksionim dhe lidhje deri në pesë ftohës dhe mundëson kontrollim automatik të shpejtësisë së ventilatorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670023710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AFACO-09PP0-GBA01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
10 Maj 2011
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Përmasat [mm]:
92 x 92 x 34
Pesha (g):
86
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
39
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohës Arctic F9 PRO PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE