Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë Enermax ELC-LT120X-HP Liqtech, 120mm

Kodi i produktit:
211644
EAN:
4713157733290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ELC-LT120X-HP
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Alumin, bakër

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 
Ju kurseni : 10.00   (9%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Enermax është ftohës me sistem uji i cili ftohë procesorët përmes ujit dhe ajërit. Si pjesë përbërëse ka dy gypa uji dhe një ventilator me përmasa 120 x 120mm, që operon me shpejtësi deri në 2500 rrotullime në minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 111 CFM dhe krijon zhurma deri 30 dBA. Ftohësi instalohet tejet lehtë dhe operon përmes teknologjisë SCT, mund të komandohet mënyra e funksionimit dhe shpejtësia e ventilatorit, si dhe ndriçimi LED. Enermax shërben për ftohjen e porcesorëve, si Intel LGA dhe AMD AM2 775, 1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 2011(+), AM3 (+), FM1, FM2 (+). Ftohësi ka përmasa 153 x 120 x 43 mm dhe peshë 955g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713157733290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ELC-LT120X-HP
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
30
Përmasat:
120 x 153 x 43
Pesha (g):
955
Prodhuesi:
Enermax
Shpejtësia e ajrit (CFM):
111
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 500
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE