Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës Akasa M.2 SSD në PCIe - 2230/2242/2260/2280/22110

Kodi i produktit:
233080
EAN:
4710614537323
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-PCCM2P-01
Lansuar:
20. 3. 2018
Lloji i kornizës:
Kuti

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Akasa është e përfshirë në krijimin e komponentëve të ndryshëm, periferike dhe pajisje për desktop. Në këtë rast, sjellë një përshtatës M.2 në PCIe. Përshtatësi lejon që M.2 disqet SSD të lidhen me PCIe x4. Mbështet disqe M.2 me madhësi 2230/2242/2260/2280/22110. PCIe Gen3 x4 sjell deri në 5.3 herë më të shpejtë se interfejsat SATA 6 Gb / s. Është i pajtueshëm me PCIe Gen3 x4, x8, x16 dhe është në përputhje me PCIe Gen2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614537323
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-PCCM2P-01
Lansuar:
20. 3. 2018
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE