Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e hard diskut Evolveo Tiny 1

Kodi i produktit:
248345
EAN:
8594161339144
Formatet e mbështetura:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HDE Tiny1
Lansuar:
31. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo Tiny 1 është një kornizë e jashtme e projektuar për disqe 2,5" SATA HDD / SSD me një lartësi maksimale prej 9,5 mm. Kjo kuti është një kornizë me mbulesë prej alumini me pjesë plastike para dhe mbrapa. Kutia është e pajisur me një LED që sinjalizon lidhjen me portën USB duke njoftuar transmetimin e të dhënave në progres. Përmasat 132 x 78 x 13 mm. Pesha 100 g. Të dhënat kyçe: - shkalla e transferimit prej 5 Gbps - në përputhje me USB 3.1, 3.0 dhe 2.0 - chipset JM578.

Vlerësimet

Shërbimi ishte korrekt.Jam i kënaqur. Faleminderit !
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161339144
Formatet e mbështetura:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HDE Tiny1
Lansuar:
31. 10. 2018
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
Evolveo
Teknologjia e porteve:
USB 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE