Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Seagate BarraCuda 2.5 ", 2TB

Kodi i produktit:
261695
Besueshmëria:
100
Lartësia mm:
7
Trashësia mm:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gbs

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një hard disk SSD me cilësi të lartë në format 2.5 ” me lartësi 7 mm. Ka një kapacitet prej 2 TB. Ai përdor ndërfaqen SATA 6 Gbps. Ofron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 560/540 MB / s. Tiparet TRIM dhe SMART SSD kanë konsum më të ulët të energjisë dhe janë më rezistente ndaj ndikimit sesa HDD-të konvencionale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8719706019712
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
69.85
Hyrjet IOPS:
90000
Jeta e shërbimit TBW:
1067
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria milionë orë:
1.8
Kapaciteti GB:
2000
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kodi:
ZA2000CM1A002
Lansuar më:
5. 6. 2019
Lartësia mm:
7
Leximet IOPS:
90000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha g:
50
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit MBs:
560
Shpejtësia e shkrimit MBs:
540
Teknologjia:
SATA 6Gbs
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja SSD Seagate BarraCuda 2.5 " edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE