Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD GOODRAM IRDM - 120GB

Kodi i produktit:
241773
EAN:
5908267922620
Leximet IOPS:
38 000
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SSD bazohet në një zgjidhje të provuar dhe të besueshme në kombinimin e kontrollorëve MLC NAND dhe Phison S11. Duke përdorur ndërfaqen klasike 2.5 "SATA III 6 GB / s, mund të përdoret në aplikacione më të vjetra ose më pak të avancuara që nuk kanë një lidhje me PCIe ose nuk kërkojnë atë nivel të performancës. Ky hard disk përdoret jo vetëm nga lojtarët, por gjen përdorim edhe nga studiot grafike dhe ata që përpunojnë video, duke përfshirë youtubers. Kapaciteti i diskut është 120 GB. Hard disku SSD ofron parametra solidë që arrijnë deri në 550 MB / s për lexime sekuenciale dhe 540 MB / s për shkrimet sekuenciale.  Vlerat IOPS janë të specifikuara deri në 61,000 operacione të lexuara dhe 87,000 operacione leximi. TBW është d 500 GB / ditë pavarësisht kapacitetit, i cili është një avantazh i madh. Vetitë kryesore I fuqishëm MLC NAND Shkalla e transferimit deri në 550 MB / s Deri në 87,000 operacione për sekondë (IOPS) I hollë 7 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5908267922620
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Hyrjet IOPS:
85 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Kapaciteti i diskut SSD:
MLC
Kapaciteti [GB]:
120
Kodi i prodhuesit:
IR-SSDPR-S25A-120
Lansuar:
4. 8. 2018
Lartësia [mm]:
7+
Leximet IOPS:
38 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Prodhuesi:
GOODRAM
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
550
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Ueb-i i prodhuesit:
Goodram.com

Bashkangjitja SSD GOODRAM IRDM - 120GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE