Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk SSD WD Green 3D NAND, 2,5'', 1TB

Kodi i produktit:
282706
Dizajnuar për:
Laptop, PC
MTTF nebo MTBF milionu hodin:
1
Trashësia mm:
100,5
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SSD WD Green 3D NAND është e optimizuar për inçizimin e videove dhe sistemeve multimediale. Disku i saj përkrah protokolin SATA që ofron shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 6 Gb / s. Ka kapacitet prej 1 TB dhe i përket formatit 2.5''. Dimensionet e këtij modeli janë 100,5 x 69,85 x 7 mm me peshë prej 32.7 g. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
718037866826
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
69,85
Kapaciteti GB:
1000
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kodi:
WDS100T2G0A
Lansuar:
11. 3. 2020
Lartësia mm:
7
MTTF nebo MTBF milionu hodin:
1
Pesha g:
32.7
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit MBs:
545
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
100,5
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE