Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD ADATA Ultimate SU750, 2,5" - 256GB

Kodi i produktit:
280055
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
1. 2. 2020
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e shkrimit MBs:
520

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SSD me performancë të lartë që mundëson fillimin e shpejtë të sistemit, aplikicioneve dhe ruajtjes. SSD-ja siguron një kapacitet prej 256 GB, dhe vjen në format 2.5 ", me teknologji SATA 6Gb / s. Siguron shpejtësi për lexim / shkrim deri në 550/520 MB / s. I pajisur me flash NAND 3D. Dhe është shumë rezistent ndaj goditjes. Konsumi i ulët i energjisë. ECC LDPC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4710273770666
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
69,85
Hyrjet IOPS:
75 000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
200
Kapaciteti GB:
256
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kodi:
ASU750SS-256GT-C
Lansuar:
1. 2. 2020
Lartësia mm:
7
Leximet IOPS:
65 000
Pesha g:
47.5
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit MBs:
550
Shpejtësia e shkrimit MBs:
520
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
100,25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE