Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD ADATA Ultimate SU630 2.5" - 960GB

Kodi i produktit:
277743
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

138.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një memorie HDD të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur ADATA. Ky produkt dallohet me një cikësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të kompakt dhe mëse praktik. Ofron një kapacitet memorik prej 960 GB si edhe performancë fluide dhe pa hasjen e ndonjë problemi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE