Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo HDMI-HDMI Gembird v1.4, 1m

Kodi i produktit:
248038
EAN:
8716309082778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
KAB051I96
Lansuar:
26. 10. 2018
Prodhuesi:
Gembird

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo HDMI përdor versionin 1.4 dhe ofron rezolucion Full HD 1080p. Mundëson lidhjen e laptopëve, kompjuterëve dhe konzolave të ndryshme. Kablloja ka një mburojë të trefishtë me densitet të lartë për të siguruar transmetimin e pandërprerë të sinjalit. Lidhjet janë të veshura me arë për transferimin e përsosur dhe parandalimin e oksidimit. Gjatësia e kabllos është 1m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8716309082778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
KAB051I96
Lansuar:
26. 10. 2018
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE