Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë CoolerMaster Force 500, e zezë

Kodi i produktit:
124736
EAN:
4719512041802
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5" (1x), jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 3,5" (7x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa e kompjuterit Coolermaster Force 500, me ngjyrë të zezë, përkrah pllakëzat amë të tipit ATX dhe micro ATX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e 2 porteve të jashtëm me dimensione 5.25''. Është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e drive-ve optik, vend të kartës grafike, vendeve për PCI dhe PCI-E karta dhe vende të rregullatorëve. Gjithashtu ka hapësirë për instalim të 1 porti 3.5'' të brendshëm. Pjesa e përparme e kasës ka vend të veçantë për buton I / O, ka vend për dy porte USB 2.0 dhe një USB 3.0, po ashtu ka një vend për kufje HD audio me port që përkrah jack 3.5 mm dhe një për mikrofon. Paneli ka vend për 1 ftohës me dimensione 120 mm Kasa gjithashtu ka vend për karta grafike dhe hapësirë për integrimin e sistemin ftohës me ujë. Kasa vjen pa furnizues me energji ndërsa dimensionet e saj janë 491.5 x 426 x 190 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512041802
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX
Ftohës të vendosur:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16,4
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
32
Kodi i prodhuesit:
FOR-500-KKN1
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
22 Mars 2013
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
7
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
3
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5" (1x), jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 3,5" (7x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Montim pa bulona, anësore transparente, ballore ajrosëse
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
190 x 426 x 491,5
Pesha [kg]:
5,23
Prodhuesi:
CoolerMaster
Slote për ftohës:
Anësor 3x120mm/1x140mm, montuar 1x120mm, përparëm 2x120mm/1x140mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Anësor 3x120mm/1x140mm, përparëm 2x120mm/1x140mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë CoolerMaster Force 500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE