Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë rrjeti Synology E10G18-T1, 10Gb LAN

Kodi i produktit:
241214
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Server
EAN:
4711174723102
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
E10G18-T1

Si të porosisim në Gjirafa50?

158.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kartë rrjeti ka vetëm një port dhe është e dizajnuar për serverët Synology NAS. Konektori i saj është RJ-45 dje mbështet standardin IEEE 802.3an / bz dhe 802.3x me shpejtësi 10 GbE.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Server
EAN:
4711174723102
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
E10G18-T1
Lansuar:
10. 8. 2018
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN
Numri i LAN 10 Gbps:
1
Numri i porteve RJ-45:
1
Prodhuesi:
Synology
Teknologjia:
PCI-E
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE