Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Synology M.2 NVMe / SATA SSD për hapësirën PCIe M2D18

Kodi i produktit:
241213
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
M2D18
Lansuar:
10. 8. 2018
Prodhuesi:
Synology
Teknologjia:

Si të porosisim në Gjirafa50?

193.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolleri Synology M.2 NVMe / SATA SSD për hapësirën PCIe M2D18, Dual M.2 SSD për performancë të jashtëzakonshme në zgjedhjen e llojeve të përzgjedhura të serverëve NAS, i cili është i nevojshëm për aplikacione të tilla si indeksimi i fotografive ose kërkimi i skedarëve. Me mbështetje të dyfishtë SSD-të M.2 në SSD-të SSD dhe NVMe, që do të thotë se ka SSD më të lart të leximit / shkrimit dhe hapësira shtesë për ruajtjen e disqeve primare.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
M2D18
Lansuar:
10. 8. 2018
Prodhuesi:
Synology
Teknologjia:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Bashkangjitja Kontroller Synology M.2 NVMe / SATA SSD për hapësirën PCIe M2D18 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE