Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston për Fujitsu-Siemens, 1x1 DDR2, 667MHz

Kodi i produktit:
128412
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617088434
Frekuenca operuese [MHz]:
667
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoria operative klasike me kapacitet standard 1 x 1GB DDR2, operon me frekuencë prej 667 MHz. Kjo memorie operative është e dizajnuar veçanërisht për pajisjet Fujitsu-Siemens, me të cilat ka përputhshmëri të plotë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse memoria stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617088434
Frekuenca operuese [MHz]:
667
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Fujitsu, Gateway, Packard Bell, Sony, Toshiba
Kodi i prodhuesit:
D12864F50
Konfigurimi i memories:
1 x 1GB
Lansuar:
17 Maj 2013
Lloji i memories:
DDR2
Përshtatja e garantuar :
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE